U bent hier: » startpunt website » dienstregeling » lijn 514 Wezep - ´t Harde


De buurtbus Elburg Oldebroek (lijn 514) verbindt, binnen het vervoersgebied van de BBA Connex Groep, in een regelmatige dienst, Št Harde, Elburg, Oosterwolde, Oldebroek, Mullegen, Št Loo, Wezep, en enkele daartussen gelegen buurtschappen met elkaar. De 8-persoons bus wordt bestuurd door vrijwillige chauffeurs die allen het belang inzien van het in stand houden van een stuk openbaar vervoer tussen de genoemde plaatsen.

Lijn 514

Wezep - ´t Loo - Oosterwolde - Elburg - ´t Harde

maandag t/m vrijdag (Met ingang van 11 december 2017)

Deze lijn wordt gereden met een achtpersoons (niet rolstoel toegankelijke) bus.
Er kunnen door opstoppingen op de binnenwegen enige minuten vertraging voorkomen tov deze dienstregeling.
Excuus voor dit eventuele ongemak

Plaats Halte V/A   rit 1 rit 2 rit 3 rit 4 rit 5 rit 6
Wezep Station NS V   7.07 8.07 9.07 10.07 11.07 12.07
´t Loo Landgoed ´t Loo     7.20 8.20 9.20 10.20 11.20 12.20
Oldebroek Gemeentehuis     7.28 8.28 9.28 10.28 11.28 12.28
Oosterwolde Centrum     7.34 8.34 9.34 10.34 11.34 12.34
Elburg Klaverplein     7.42 8.42 9.42 10.424 11.42 12.42
Elburg Centrum     7.45 8.45 9.45 10.45 11.45 12.45
Hoge Enk Dorpshuis   7.50 8.50 9.50 10.50 11.50 12.50
´t Harde Station NS A   7.57 8.57 9.57 10.57 11.57 12.57
 
Plaats Halte V/A   rit 7 rit 8 rit 9 rit 10 rit 11 rit 12
Wezep Station NS V 13.07 14.07 15.07 16.07 17.07 18.03
´t Loo Landgoed ´t Loo     13.20 14.20 15.20 16.20 17.20 18.20
Oldebroek Gemeentehuis     13.28 14.28 15.28 16.28 17.28 18.28
Oosterwolde Centrum     13.34 14.34 15.34 16.34 17.34 18.34
Elburg Klaverplein     13.42 14.42 15.42 16.42 17.42 18.42
Elburg Centrum     13.45 14.45 15.45 16.45 17.45 18.45
Hoge Enk Dorpshuis     13.50 14.50 15.50 16.50 17.50 18.50
´t Harde Station NS A   13.57 14.57 15.57 16.57 17.57 18.57
Afb.: Gevonden en verloren voorwerpen rondom lijn 514.

Buurtbus

Elburg Oldebroek